Jūsu iepirkumu grozsAizvērt

Jūsu iepirkumu grozs šobrīd ir tukšs.

Ielogoties Aizvērt

Apmaksa un drošība

Principā mēs neuzņemamies glabāt karšu numurus vairāk, nekā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu efektīvu debeta, anulēšanas un kredīta jautājumu risināšanu.

Lai nākamreiz pie mums būtu vieglāk iepirkties, veicot apmaksu pie kases, varat izvēlēties, vai jūsu kartes informācija tiks droši saglabāta pie mums. Ir svarīgi, lai pēc darījuma pabeigšanas jūs izrakstītos no sava klienta konta.
Jūs esat atbildīgs par to, lai jūsu lietotājvārds un parole netiktu kopīgoti ar citām personām.
Lai veiktu maksājumu, mēs nosūtīsim jūsu informāciju mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējam Shopify Payments. Tie glabā informāciju drošā un aizsargātā veidā un ir sertificēti PCI 1. līmeņa prasībām. 

 


Shopify Payments pieņem populārākās maksājumu kartes: VISA, MasterCard, AmericanExpress, Apple Pay un visbeidzot Google Pay.

 

Ievadiet savas kartes numuru un kartes derīguma termiņu, kā arī kartes CVV2/CVC kodu. Pēc darījuma autorizēšanas nauda tiks ieturēta tieši no jūsu konta. Visa darījuma informācija tiek nosūtīta, izmantojot SSL (Secure Sockets Layer) un ir šifrēta, t. i., ļoti droša. Ja jums rodas problēmas ar maksājumu, lūdzu, sazinieties ar VortexVR klientu apkalpošanas dienestu.


Jūs varat arī maksāt, izmantojot PayPal, kas ir globāls drošs maksājumu risinājums.