Jūsu iepirkumu grozsAizvērt

Jūsu iepirkumu grozs šobrīd ir tukšs.

Ielogoties Aizvērt

VDAR

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par VDAR, bet ko tas nozīmē jums kā klientam? Šeit varat izlasīt, ko reforma nozīmē jūsu attiecībām ar VortexVR.lv.

 

Kas ir VDAR?

 

ES jaunā privātuma reforma, kas plašāk pazīstama kā VDAR (Vispārīgā datu aizsardzības regula), ir izstrādāta, lai uzlabotu jūsu datu drošību visā ES un EEZ valstu teritorijā. Privātums ir VortexVR prioritāte, un šajā rakstā sniegta informācija par to, kā mēs strādājam, lai ievērotu jauno datu aizsardzības likumu.

 

Drošāka e-komercijas pieredze jums kā klientam.

 

Jaunā regula kļūst par daļu no Zviedrijas tiesību aktiem un ir papildu garantija, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti likumīgi. VortexVR uzņemsies lielāku atbildību, apstrādājot un uzglabājot jūsu klientu datus, vienlaikus ļaujot jums veikt pirkumus tiešsaistē tāpat kā iepriekš. Citiem vārdiem sakot, VDAR ir ieguvums tikai jums kā VortexVR klientam.

 

Piekrišana SMS un jaunumiem

 

Jūsu pašreizējā piekrišana joprojām ir spēkā. Jaunums ir tas, ka tagad varat izvēlēties, vai vēlaties saņemt piedāvājumus un jaunumus, izmantojot SMS un/vai e-pastu, un ka ir atjaunināta informācija par jūsu piekrišanu un tās nozīmi. Cita starpā mēs jūs informējam par to, kāda veida informāciju mēs izmantojam savos biļetenos.

Savu piekrišanu varat atsaukt jebkurā laikā. Lai iegūtu pārskatu vai veiktu izmaiņas piekrišanā, varat vienkārši doties uz "Mana lapa". Jūs varat arī atteikties no abonēšanas biļetenā/teksta ziņojumā.

 

Datu pārzinis un trešās personas

 

VortexVR.lv rīkotājdirektors ir pilnībā atbildīgs par uzņēmuma veikto personas datu apstrādi. Lai piedāvātu jums pielāgotu iepirkšanās pieredzi, VortexVR izmanto ārējos partnerus, taču jūsu personas dati netiks ļaunprātīgi izmantoti vai pārdoti trešām personām. Uzziniet vairāk par mūsu personas datu apstrādi.

 

Konfidencialitātes politika

 

Saistībā ar VDAR mēs esam pielāgojuši un vienkāršojuši savu konfidencialitātes politiku. Šeit varat detalizēti izlasīt, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus un kāda veida informācija tiek apstrādāta. Šajā politikā ir izskaidrots, kādu klienta informāciju jūs atstājat, veicot pirkumu no VortexVR, un kādu informāciju mēs glabājam savā sistēmā.

 

Lielāka klientu datu drošība

 

Jaunā direktīva nosaka, ka VortexVR ir pilnībā jāredz uzņēmuma klientu dati, un nosaka ar tiem saistītas drošības prasības. Datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā, kas varētu ietekmēt jūsu personas datus, VortexVR ievēro VDAR noteikumus par informācijas sniegšanas pienākumu.