Jūsu iepirkumu grozsAizvērt

Jūsu iepirkumu grozs šobrīd ir tukšs.

Ielogoties Aizvērt

FAQ

Pieprasījums: OCULUS LINK CABLE 5m |USB-A| uz OCULUS QUEST 1/2

Pieprasījums par signāla kvalitāti:

Dievu pēcpusdienā.
Gribētu iegādāties šo kabeli, bet man ir dažas šaubas. Vai pietiek ar Oculus Rift lietotnes izmantošanu Oculus Quest brillēs, vai tomēr ir nepieciešams kabelis ar pastiprinātāju? Es pamanīju, ka Amazon tiek pārdoti komplekti. Es nezinu, vai tie galvenokārt ir saistīti ar kabeļa pagarināšanu vai signāla pastiprināšanu.
Ja kabelis var darboties pats par sevi - vai esat pārbaudījis, kā 3 m/5 m garums ietekmē signāla stiprumu?
Iepriekš paldies par atbildi.

Sveicinu
Luke P.

Mūsu atbilde:Aivi
Ļoti labi jautājumi. Ir cilvēki, kuri šaubās, taču tas darbojas tāpat kā oriģinālais kabelis vai pat labāk. Svarīgi, lai pamatplate nodrošinātu pietiekamu jaudu caur kabeli, 1-2% gadījumu dažkārt var rasties nelielas problēmas, un tad jums vienkārši nepieciešams savienot kabeli zem aktīvā centrmezgla.
Kabeļi, par kuriem jūs runājat, tiek pārdoti kopā ar otru kabeli, kas reproducē signālu. Pēc tam šo kabeli var pagarināt, lai nodrošinātu labāku signālu. Nākotnē mēs piedāvāsim līdz pat 8 metrus garus kabeļus ar uzlabotu un uzlabotu signālu un mikroshēmu, kas jau ir iebūvēta kabelī, bet tas vēl tiek ražots.
Mēs ļoti iesakām mūsu kabeli, un, ja rodas kādas problēmas, mēs piedāvājam bezmaksas atgriešanu, bet, kā jau minēju, mēs esam gatavi palīdzēt un esam pārliecināti, ka tas darbosies 100%, kā paredzēts. Ja jūsu pamatplate nepiegādā strāvu, vienmēr varat iegādāties aktīvu HUB.
Mūsu 5 metru kabelis sniedz tādus pašus rezultātus kā 3 metru kabelis, tātad ierobežojums ir nevis kabeļa, bet gan aparatūras dēļ.

Sirsnīgus sveicienus,
Vortex Virtual Reality