Jūsu iepirkumu grozsAizvērt

Jūsu iepirkumu grozs šobrīd ir tukšs.

Ielogoties Aizvērt

Informācija par sīkdatnēm

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

 

Sīkdatnes ir IT dati, jo īpaši teksta faili, kas tiek saglabāti tīmekļa vietnes lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti izmantošanai tīmekļa vietnes lapās. Sīkfaili parasti satur vietnes nosaukumu, no kuras tie nāk, glabāšanas laiku gala ierīcē un unikālu numuru.

 

Subjekts, kas ievieto sīkfailus tīmekļa vietnes lietotāja gala ierīcē un piekļūst tiem, ir tīmekļa vietnes operators.

 

Sīkfaili tiek izmantoti šādiem mērķiem:
izveidot statistiku, kas palīdz izprast, kā tīmekļa vietņu lietotāji izmanto vietnes, tādējādi ļaujot uzlabot to struktūru un saturu,
saglabāt tīmekļa vietnes lietotāja sesiju (pēc pieteikšanās), pateicoties kurai lietotājam nav jāievada pieteikšanās vārds un parole katrā tīmekļa vietnes apakšlapā,
noteikt lietotāja profilu, lai rādītu šim profilam atbilstošu reklāmas materiālu, jo īpaši Google tīklā.

 

Tīmekļa vietnē tiek izmantoti divu veidu sīkfaili: sesijas sīkfaili un pastāvīgie sīkfaili. Sesijas sīkfaili ir pagaidu faili, kas tiek glabāti lietotāja galiekārtā, līdz lietotājs iziet no vietnes, atstāj vietni vai aizver programmatūru (pārlūkprogrammu). Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti lietotāja galiekārtā tik ilgi, cik norādīts sīkfaila parametros, vai līdz lietotājs tos izdzēš.

 

Tīmekļa vietņu pārlūkošanas programmatūra (pārlūkprogrammas) parasti pēc noklusējuma ļauj saglabāt sīkfailus lietotāja galīgajā ierīcē. Tīmekļa vietņu lietotāji šajā ziņā var mainīt iestatījumus. Pārlūkprogramma ļauj dzēst sīkfailus. Ir iespējams arī automātiski bloķēt sīkfailus. Sīkāku informāciju par šo tēmu var atrast pārlūkprogrammas palīdzības vai dokumentācijas sadaļā.

Sīkfailu izmantošanas ierobežojumi var ietekmēt noteiktas funkcijas, kas pieejamas tīmekļa vietnes lapās.

 

Sīkdatnes, kas tiek ievietotas tīmekļa vietnes lietotāja gala ierīcē, var izmantot arī reklāmdevēji un partneri, kas sadarbojas ar tīmekļa vietnes operatoru.

Mēs iesakām izlasīt šo uzņēmumu konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu vairāk par noteikumiem, kas reglamentē statistikā izmantoto sīkfailu izmantošanu: Google Analytics konfidencialitātes politika.

 

Sīkfailus var izmantot reklāmas tīkli, jo īpaši Google tīkls, lai rādītu reklāmas, kas pielāgotas tam, kā lietotājs izmanto vietni. Šim nolūkam tās var saglabāt informāciju par lietotāja navigācijas ceļu vai laiku, kas pavadīts konkrētā lapā.

 

Attiecībā uz informāciju par lietotāja preferencēm, ko apkopo Google reklāmas tīkls, lietotājs var apskatīt un rediģēt informāciju, kas iegūta no sīkfailiem, izmantojot rīku: https://www.google.com/ads/preferences/.