Jūsu iepirkumu grozsAizvērt

Jūsu iepirkumu grozs šobrīd ir tukšs.

Ielogoties Aizvērt

Piegāde, apmaksa un atteikuma tiesības

1. Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 100 EUR

Visiem pirkumiem virs 100 EUR mēs piedāvājam bezmaksas piegādi privātpersonām. Ja jūsu iepirkumu groza kopējā vērtība pārsniedz 100 EUR, jums tiks piedāvāta bezmaksas piegādes iespēju izvēle. Bezmaksas piegāde attiecas tikai uz šo piegādes iespēju.

2. Piegādes laiks

Vortex VR parasti apstrādā pasūtījumus tajā pašā darba dienā, ja produkts(-i) ir pieejams(-i) tiešsaistē un pasūtījums ir iesniegts līdz plkst.13.30. Piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlētās piegādes iespējas (1-3 darba dienas). 

Mēs piedāvājam piegādi, izmantojot DHL® vai UPS® visā valstī. 

  • DHL® Parcel E-commerce (2 dienos)
  • Latvijas Pasts - Kurjeru piegāde (2 dienos)
  • Venipak - Kurjeru piegāde (2 dienos)
  • Venipak - Paštomāts (2 dienos) 
  • Venipak Pickup - Savākšanas punkts (2 dienos)

Piegāde noteiktajā laikā

Ja pasūtījumu nevarēs piegādāt noteiktajā laikā, jūs par to tiksiet informēts. Pēc tam jums ir tiesības atcelt pirkumu, ja vēlaties.

3. Maksājums

Mēs pieņemam VISA un MasterCard/EuroCard, Apple Pay, Google Pay un PayPal. Lūdzu, ievadiet savas kartes numuru un kartes derīguma termiņu, kā arī kartes CVV2/CVC kodu. Pēc darījuma apstiprināšanas nauda tiks atskaitīta tieši no jūsu konta. Visa darījuma informācija tiek nosūtīta, izmantojot SSL (Secure Sockets Layer), un ir šifrēta, t. i., ļoti droša. Mēs pieņemam Zviedrijā visbiežāk izmantotās maksājumu kartes VISA, Mastercard, AmericanExpress, bet ne Maestro vai VISA Electron. Ja jums rodas problēmas ar maksājumu, lūdzu, sazinieties ar VortexVR.lv klientu apkalpošanas dienestu. Mūsu partneris karšu un tiešo maksājumu veikšanai ir Shopify Payments. Jūs varat arī maksāt, izmantojot PayPal, kas ir globāls drošs maksājumu risinājums.

4. Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības dod jums tiesības atcelt pirkumu. Atteikuma tiesības attiecas uz precēm un dažiem pakalpojumiem (skatīt izņēmumus pēdējā sadaļā). Atteikuma tiesības paredz, ka jums ir jāpaziņo pārdevējam par piegādi 14 dienu laikā pēc piegādes saņemšanas (paziņojums par atteikumu).

Sazinieties ar mums un paziņojiet, ka vēlaties izmantot atteikuma tiesības. Ar mums var sazināties, izmantojot tērzēšanu vai e-pastu: support@vortexvr.lv 

5. Krājumi

Mūsu noliktavā Malmē tiek pieņemti visi atgrieztie sūtījumi:

Paxy – Vortex

Pulko g. 96 (LP Express DEPO)

62133 Alytus

Pirkšanas brīdī netiek iekasēti nekādi citi maksājumi, izņemot kopējo cenu ar PVN, t. i., nekādi papildu nodokļi vai izmaksas.